• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/adaletplatformu
  • https://www.twitter.com/adaletplatformu

Eylemler

belhümadallardan esfelisafilinlerden insanlığa ve adalete savaş açan terör tüccarlarından kurtuluş duasına davet

http://www.adaletplatformu.net

esfelesafilin-sefih darbecilerden ve zalim anayasasından kurtulmak için; insanlığa ve Allaha savaş açan lanet Darbeci Yargıçlara-askerlere ve bürokratlara hidayet vermessen kahhar isminle helak eyle duası yapacağız.

12 eylül sehervakti-sabah namazı saat.5.55 Eyyübsultan camii.

doğmadan mahkemeikübra-adalet sahibine  EVET diyenler aynı gün tüm dünyada sabah-sehervaktinde ZULÜMDEN KURTULUŞ DUASI Yapacağız ve hasta-yaşlı-fizikselengellilerin rahatlıkla evet demeleri için araçlarımızla sandıklara taşıyacağız.

hayır diyenler türkiyede % kaç aptal-ahmak olduğunun göstergesi olacak ve hepsinin de müşahede altına alınması gerekecek.

tecavüzcüsünü-katilini sevenin aklı-mantığı-vicdanı-beyni olamaz. darbe=işgal=namussuzluktan=adaletsizlikten   ve taraflı-bağımlı-brifingli hakim-savcı zulmünden kurtulmak istememek ahlaksızlıktır.   

 

1 Kasım 2010 Saat.10da İstanbul SultanAhmed ADLiyesine ...SUÇ duyurusu...

Türkiyelilere Latin Alfabesi diye yutturulan Dünyada ve Türkiyede ilk ve tek olan (Latin ) Harf Devrimi Türk Alfabesi yalanıyla zorla kabul edilmesinin ve Kuran Alfabesinin ayrıca XWQ harflerinin yasaklanışının 82. yıldönümünde ...harf devrimi yapmayan JAPONya, ÇİN, HİNDUstan, Kore ve RUSyadan hatta 2. dünya harbine katılan Almanyadan Yerle bir edilen Japonyadan geri kalmamızın 1inci sebebi HARF DEVRİMİ 2. DARBECİLERİN Türkiyeyi işgal ve rant mantığıyla yönetmesi 3.ırkcılık yapılarak terörün desteklenmesi 4. islama ve müslimanlara baskı. irtica-mürteci hakaretleri 5. yöneticilerin adil değil zalim ve rantiyeci olması 6. darbecilerin ve devleti kene gibi sömüren asker-bürokrat-yargıç ve siyasetcilerin gayrimeşru malvarlıklarına el konulmaması 7. askeri harcamaların denetlenmemesi ve cuntaya hesap sorulmaması 8. parti genel başkanlarının tekadam diktatör olması şura yapmaması. www.adaletplatformu.net 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret169624