• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/adaletplatformu
  • https://www.twitter.com/adaletplatformu

28 ŞUBAT SİLAHLI TERÖR ÖRGÜTÜNE SUÇ DUYURUSU..MECLİSİ FESH EDEN 35.MADDEYİ KALDIRMAYANLAR ve cuntacıları 65.maddeyle azletmeyenler ve görevden el çektirmeyenler acil müşahedeye

Acil Müşahede Taleblidir.

ANKARA CUMHURİYET  BAŞSAVCILIĞINA verilmek üzere
SULTANBEYLİ CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI'NA
(250. Maddeye Göre Özel Yetkili)

       KONU           :Silahlı 28 Şubat  Terör Örgütü'nün kurucuları ve üyeleri 28 Şubat darbe ve darbecileri ile 27 Mayıs, 12 Eylül, 12 Mart ve 27 Nisan Silahlı Terör Örgütü Mensubları,  DARBECİLERE yardım ve yataklık edenlerle, destek     veren  Yargı-Asker-Media-Mafia-siyaset-bürokrasi-işdünyası mensupları , kişi ve kuruluşlar hakkında SUÇ DUYURUSU.
9 senede devlet ihale kanununu 17 defa değiştiren fakat iç hizmet kanunu 35. maddeyi kaldırmayanların darbeye ve darbeciliğe yardım-yataklıktan cezalandırılması. Anayasayı, TBM Meclisini Millet İradesini ayaklar altına alanların sığınağı maddeleri değiştirmeyenlerin ve subay sicil yönetmeliği 65.maddeyi kulananrak Cuntacı darbecileri açığa almayanların acilen müşahede altına alınmaları gerekir.

 MÜŞTEKİLER                     :1- Adem  ÇEVİK    No: 12409824156 Tel. 05322467411

Adres: yenimah. Mehtap sk.18 Gerede-Bolu, Toros Sk. 17/14 Sıhhıye-Ankara www.adaletplatformu.com www.facebook.com/adaletplatform uwww.twitter.com/adaletplatformu

 ŞÜPHELİLER   :1- Süleyman DEMİREL (Eski Cumhurbaşkanı), 2- Çetin DOĞAN Orgeneral),
3-Ahmet ÇÖREKCİ (Hava Kuv. E. Kom.), 4- Hikmet KÖKSAL Org.),5- Tuncer KILIÇ Org.),
6-Teoman Koman org.), 7-Aydın DOĞAN, Topyekün Savaş ilan edicisi) 8-Yaşar Büyükanıt),
9-Çetin SANER Korgeneral), 10-ÇEVİK BİR, 11-Hüsamaettin CİNDORUK, 12-Mesut YILMAZ, 13-Vural SAVAŞ, 14-İsmail Hakkı KARADAYI, 15-Hüseyin KIVRIKOĞLU, 16-Yekta Güngör ÖZDEN, 17-Kemal ALEMDAROĞLU, 18-Fatma Nur SERTER, 19-Kemal GÜRÜZ  20-Gazi ERÇEL 21- İlhan KILIÇ 22-Osman ÖZBEK 23-Doğu SİLAHCIOĞLU 24-Erol ÖZKASNAK 25-İlker BAŞBUĞ 26-Abdurrahman YALÇINKAYA  27-Ahmet Necdet SEZER 28-MGK'daki TSK'lılar Ve diğer, suça yardım ve yataklık eden, bakan, bürokrat, vali, kaymakam, emniyet müdürü, asker, amir, memurlar. Sair eşhas..  ayrıca, albay mahmut sancak, necati bilican, binbaşı cengiz çetinkaya, halil tuğ egm, mit ve jitem görevlileri. 28 Nisan 2000 tarihli MGK kararlarını Devlet Bahçeli dahil uygulayanlar.
Ayrıca Spordaki Şike yolsuzluğu konusunda ittifak yapan fakat Darbecilerin sığınağı iç hizmet kanunu 35. maddeyi 30 senedir kaldırmayarak darbeye destek ve darbeye zemin hazırlanması için de teröre dolaylı yardım ve yataklık eden Recep Tayyip ERDOĞAN, Kemal KILIÇDAROĞLU, BAHÇELİ ve DEMİRTAŞ dahil genel başkanların atadığı milletvekillerinin de cezalandırılması. hatta 35. maddeye dayanarak meclisi fesh edenlerin, hukuku ve anayasayı ilga edenlerin yargılanmaması için referendumda hayır diyenlerin, işkencecisine ve tecavüzcüsüne aşık misali paranoyaklık ve şizofrenlikten kurtulmaları için müşahede altına alınmaları gerekir.

    SUÇLAR: İnsanlığa karşı işlenmiş suçlar TCK77.Darbe yapmak, cebren anayasayı değiştirmek, hükümeti yıkmak, Türkiye  Büyük Millet Meclisini zor kullanarak görev yapmaktan men etmek, darbeye zemin hazırlamak için sistemli bir şekilde planlayarak ve tasarlayarak adam öldürülmesine ve  yaralanmasına gözyummak,   işkence yapmak, eziyet etmek, hürriyetten yoksun bırakmak, cinsel saldırıda bulunmak, görevi kötüye kullanmak, görevi ihmal, terör ticaretinden rantlanmak, rant sağlamak amacıyla silAhlı organize suç örgütü kurmak ve yönetmek, nüfuz ticareti yapmak, devlet malına zarar, tehdit etmek, gasp, hırsızlık, hürriyetten yoksun bırakmak, adam kaçırmak, yetki gaspı, suç uydurmak, bağımsız-tarafsız olması gereken yargı mensublarına emir-talimat vermek, sınıf imtiyazı sağlamak, milli iradeye ve millete savaş açmak, inançları rencide etmek

   SUÇ TARİHİ :28 Şubat 1997 öncesi ve halen, 12 Eylül 1980, , 27 Nisan 2007 ve devam eden tarihler. Öncesinde İnsanlığa karşı işlenmiş suçlar ve darbeye hazırlık aşamasında işlenen suçlar

     AÇIKLAMALAR :   İşlenen suçların cezalandırılması amacıyla yapılacak soruşturmalara engel olmak amacıyla yargı mensublarına emir talimat ve brifingler verilmiştir. Silahların altında verilen 28 şubattaki kararlar keenlemyekün yok hükmündedir.

 Bu karar ve tasarrufların idarece veya yetkili kılınmış organ, merci ve görevlilerce uygulanmasından dolayı, karar alanlar, tasarrufta bulunanlar ve uygulayanlar hakkında da insanlığa karşı suç cezası uygulanır.
” Kaldı ki şüpheliler darbe günü ve devamında suç işlemeye devam ettiklerinden zamanaşımı hiçbir şekilde dolmamıştır. İnsanlığa karşı işlenen suçlarda müruru zaman söz konusu değildir. Yukarıda isimleri yazılı ve soruşturma sonucu kimlikleri tespit edilecek şüphelilerin işlemiş oldukları darbe suçu nedeniyle doğrudan veya dolaylı olarak zarar gördüğümüzden,  17bin faili meçhulden ve terör tüccarlarına 4 trilyon dolarımızı gasp eden şüphelileri şikayet ediyoruz.

14 yıl önce yaşadığımız 28 Şubat 1997 ve 27 Nisan 2007 utancı, gerek yürürlükten kaldırılan 765 sayılı TCK.147 ve gerekse şu an yürürlükte bulunan 5237 sayılı TCK. 311 ve 312. maddelere göre açıkça suçtur ve faillerine ağırlaştırılmış müebbet  hapis cezasını gerektirmektedir.
Bu konunun soruşturulmamış olması veya yargılanmamış olması suç vasfını elbette ki ortadan kaldırmamaktadır.
TSK 'nın alenen Balyozculara destek vermesi de alenen suçtur. Yargıçlara brifing veren TSK ve TSK'dan brifing alan yargıçlar “darbe görev suçudur” gerektiğinde yine kendilerinin illegal bir müdahale izlenimini oluşturmuştur. Mahkemelerin üzerinden F-16 uçuran Saldıray BERK'e, “Kaos ve darbe için Öcalandan yararlanalım” ve “darbeci cihaneri ses kaydındaki gibi kopya belge ile kurtaralım”a emirle parti kapatmaya hukuki işlem yapılmaması cuntacılardan korkulduğu anlamı taşımaktadır. Partilere ticaret yasak olmasına rağmen CHP'nin İŞBANK ortaklığına karşı hukuk işlememektedir.
Psikolog Albay Prof Dr. Nevzat TARHAN'ın ve Darbe analisti GNH Uzmanı Adnan TANRIVERDİ'nin ifadesiyle “Darbe Tehdidi Sona Ermedi” tesbit ve uyarılarıvar.

    28 Şubat sürecinde Namaz kılanlara ve başörtülülere irtica ve mürteci diyerek aşağılanmış görevlerinden atılmış ayrımcılık ve soykırım suçu işlenmiştir. Orduna namaz kılan 1600 kişi atılmış. 28 şubat darbesinden sonra 50 milyar dolar bankaların içi boşaltılarak türkiye halkına ihanet edilmiştir. 10 haziran 1997 de anayasa mahkemesi, danıştay, yargıtay vb. Yüksek yargı mensublarına emir-talimatla birifingler verilerek suç işlenmiştir. 
Adil yargıçların cesaretle silahlı çetelerin ve darbecilerin yargılanmaları için gayretlerini TSK'daki cuntacılar alenen mahkemelere baskı yapması ve ergenekona, balyoza kafese irticaya poyrazköye atabeylere sahip çıkması da suça iştiraktir ve suçu-suçluyu övmektir. Re'sen soruşturma açmamak da suçtur... 12 Eylülde Kürtcenin 28 şubatta başörtü ve 12 yaş öncesine Kur'anın yasaklanması soykırımdır. 28 Şubatın ekonomik zararı 300 milyar dolar yolsuzluk sebebiyle yetimlerin ve işsizlerin hakları gasp edilerek hırsızlık yapıldığından şüpheliler gasp ve hırsızlık suçu işlemişlerdir.

  DELİLLER: Tüm yasal deliler ve tanıklar.www.ergenekon.ws www.as-der.org.tr www.haksoz.net  www.mazlumder.org 28 Şubat'ın Çözülen Kodları Çıra Yayınları, Ben Disiplinsiz Değilim Asder Yayınları, 28 Şubat Sürgünleri, Ekin Yayınları, Adaleti Savunanlar Derneği Dergisi 9.sayı, 27 şubat2012  tarihli Milat Gazetesi'nin 9. ve 15. sayfası. 27 Şubat 2012 Zaman Manşeti 11ve 13. sayfa

Taraf Gazetesi ve YeniŞafak Gazetesi 28 şubat 2011 tarihli ilaveli nüshaları. Zaman, Vakit, Akit, MilliGazete ve Mazlumder Arşivi

   

 

 

 

 

 

SONUÇ VE İSTEM   :Yukarıda arz ve izah edilen ve resen tesbit olunacak sair nedenlerle bulunduğu statüyü kullanarak alenen mahkemeye baskı yapanlardan suçu-suçluyu ve DARBEYİ-DARBECİLERİ övenlerden şikayetciyim.
    Şüphelilerin; TCK'nın halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme suçunu düzenleyen 216. maddesi, görevi kötüye kullanma suçunu içeren 257. maddesi ve mahkemeyi etkilemek suçunu düzenleyen 288. Maddesi çerçevesinde yargılanmaları gerekiyor. "Şüpheliler ayrıca TCK'nın 'silahlı örgüt kurarak anayasal düzeni değiştirmek ve değiştirmeye çalışmak, yargının ve hükümetin görevini yapmasını engellemeye teşebbüs, seçilmiş meşru hükümete silahlı isyan, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin görevini yapmasını engellemeye teşebbüs v.b.suçlarını düzenleyen 309,310, 311, 312, 313, 314, 315 ve 316, 318, 319,302, den yargılanmalı.

"Kişisel verilerin kaydedilmesi" başlıklı 135. maddeye göre, kişilerin siyasî, felsefî dinî görüşleri, ırkî kökenleri ve ahlakî eğilimlerine ilişkin bilgilerini hukuka aykırı bir yöntemle kaydedenler, 6 aydan 3 yıla kadar hapis cezasına çarptırılıyor. Bu suçu kamu görevlisinin yetkisini kötüye kullanmak suretiyle işlemesi ya da mesleği gereği bu bilgilere sahip olan kişiler tarafından gerçekleştirilmesi halinde ceza 4,5 yıla kadar artıyor.   
    İnsanlığa Karşı işlenen suçlar TCK 77 ve 76. maddeden , Ayrıca diğer suçlar için de ilgili anayasalara yasalara kanunlara ve maddelere aykırılığın yanı sıra;, Anayasa 138.madde ihlali, 288.madde, 214.madde, 213.,,214, 216., 217., 271., 218., 265., 266., 251., 39. 38/1. Ve 40.madde,125.madde, 220.madde,  657 sayılı devlet memurları kanununa , askeri kanunlara görede işlem yapılmasını,

      Yukarıdaki iddialardan dolayı ilgililere Türk Ceza Kanununun ilgili maddelerinin uygulanması kamu davası açılmasını ve tüm medyada çıkan bu iddialarla ilgili idari veya hukuki kamu davası veya soruşturma açmayanlar, delillerin karartılmaması için açığa almayanlar ve görevden azletmeyenler veya istifasını istemeyenler de  ayrıca anayasayı ve evrensel hukuku ve uluslararası anlaşmaları uygulamayanlarda suçludur. Şüphelilerden Her Türkiye vatandaşı gibi bende bizzat manevi ve maddi zarar gördüm.

     12 Yaş öncesine Kuran eğitim yasağı konulduğundan oğluma Kur'an öğretemedim. Kızımı İmam-Hatipe Gönderemedim...

   Tüm ailem müsliman olduğundan islama irtica denilmesi ve başörtülü olmak suçtur ayrımcılıktır, bana ve insanlığa karşı suçtur...

10 Aralık 2003 yılında anlaşması imzalanmış ve 9 Kasım 2006’da anlaşma yürürlüğe girmiş “Yolsuzlukları ve Görev Suistimallerini Önlemeye Yönelik BM Sözleşmesi”ni Yolsuzlukla Savaş kanunlarını 90.madde ve 5506 sayılı kanun çerçevesinde uygulamayarak görevini ihmal eden ve dolayısıyla görevini kötüye kullanan tüm yetkililerle ilgili de işlem yapılmasını dilerim.

şüphelilerin cezalandırılması için kamu davası açılmasını ve tüm darbecilerin ve kurdukları şirketlerin OYAK dahil malvarlıklarına el konularak hazinenin olmasını, tüm darbecilerin ve destek verenlerin kamu kurum-kuruluşlarına-cadde ve sokaklara verilen isimlerinin de acilen kaldırılması hukuki ve insani bir zorunluluktur.
Darbeci isimleri kullananlara da darbeyi-suçu-suçluyu övme suçu ve suça iştirakden ve islama irtica dediklleri için islama-müslümanlara hakaretten de işlem yapılması gerekir.
    TSK ve Yargı mensublarının da içinde bulunduğu CUNTAcılara hukuki işlem yapılması hukuki gerekliliktir. 28 Şubat Silahlı Terör Örgütü, 27 Mayıs Silahlı Terör Örgütü, 12 Mart Silahlı Terör Örgütü, 27 Nisan Silahlı Terör Örgütü, Ergenekon ve KCK Silahlı Terör Örgütü cuntacıları ve Terör Devleti İsrail ile Silahlı Terör Örgütü PKK'nın Batı Çalışma Grubu ve Doğu Çalışma Grubu örgütlerinin, Balyoz ve Kafes Örgütlerinin, Jitem ve Mason yapılanması olan Tapınak Şövalyeleri Örgütlerinin ve benzeri Çetelerle organik-inorganik bağlantılarının araştırılmasını özellikle insanlığa karşı suç işlenmesinden dolayı TCK 77. maddeye göre de cezalandırılmalarını arz ve talep ederiz.  28.02.2012  Adem   ÇEVİK www.adaletplatformu.net SAVCILIIK KAYIT NO. 2012/3531562 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret159388