• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/adaletplatformu
 • https://www.twitter.com/adaletplatformu
 • “ O DİLEKÇEYİ BEN VERMEDİM” hürriyet ve habertürke iftira davası 6ARALIK bakırköy 2.asliyeceza 2011/163 - 21/04/2011
 • http://www.rotahaber.com/goz-gore-gore-yalana-dava_162606.html 'Göz göre göre yalan'a dava 

  “ O DİLEKÇEYİ BEN VERMEDİM”   hürriyet ve habertürke iftira davası 6ARALIK  bakırköy 2.asliyeceza 2011/163

   

  Habertürk, Hürriyet ve Taraf'ın “YSK kararının arkasındaki muhbir” ilan ettiği Adem Çevik dava açtı.

           

  Mevlüt PEKER-ROTAHABER / ÖZEL 

   

  Adalet Platformu Başkanı Adem Çevik, CHP, MHP ve BDP’den milletvekili adayı gösterilen Ergenekon, Balyoz ve KCK sanıklarının adaylığının iptal edilmesi için YSK’ya başvuru yapmış, başvuruya sadece KCK sanığı olduğu için Hatip Dicle’nin adını koymuştu.

   

  Dilekçede Prof. Mehmet Haberal, İlhan Cihaner, Mustafa Balbay, Sinan Aygün, Engin Alan, Tuncay Özkan, Hanefi Avcı, Çetin Doğan, Hasan Atilla Uğur ve Doğu Perinçek’in yanı sıra Hatip Dicle ile birlikte KCK davası tutuklu sanıkları Faysal Sarıyıldız, İbrahim Ayhan, Kemal Aktaş, Selma Irmak, Gülseren Yıldırım’ın adaylıklarının iptalini isteniyordu.

   

  HEDEF: ERGENEKON VE BALYOZ'LA MÜCADELE

   

  Rotahaber'e konuşan Adalet Platformu Başkanı Adem Çevik "Hakkımda alenen yalan haber yapan hatta haberin içinde bile kendilerini yalanlamış olan Taraf, Hürriyet ve Habertürk gazetelerine dava açtım" dedi. Haberi görünce çok şaşırdığını belirten Çevik, "Bu üç gazete hakkımdaki haberi büyük verdiği için çabuk gördük ve Ergenekon ile Balyoz sürecinin küçük de olsa hasar görmemesi için aceleyle dava açtık. Avukatlarım bu haberi işleyen başka basın kuruluşları var mı, bunu tespit edecek ve onlar hakkında da dava açacağız. Burada biz hedef tahtasına oturtulduk. Ergenekon ve Balyoz ile mücadele gölgelenmek isteniyor. Yapılan sadece budur. Bizim verdiğimiz dilekçe doğrudan Ergenekon ve Balyoz ile ilgili." şeklinde konuştu.

   

  SİLAHLI FOTOĞRAF!

   

  Gazetelerde ayrıca başka bir eyleme ait silahlı fotoğrafının kullanılarak farklı anlam yüklendiğini belirten Adem Çevik rahatsızlığını şu şekilde dile getirdi:

   

  "Silahlı fotoğrafımı bu haberde kullanınca başka anlam çıkıyor. O fotoğrafta ben oyuncak silahı elime alarak Saldıray Berk'in Erzurum'da mahkeme üzerinden uçak uçurmasını, mahkeme etrafından tank yürütmesini protesto etmek için aldım. O spesifik fotoğrafın bu haberde kullanılması tamamen yanlış bir anlam çıkardı ortaya. Bundan da ciddi rahatsızlık duydum. Gözden düşürmek, mücadeleyi zayıf düşürmek amacıyla kullanıldı o fotoğraf."

   

  "12 İSİMDEN SADECE 1'İ VAR"

   

  Avukat Berrin Yeşilyurt tarafından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na teslim edilen suç duyurusunda, Hürriyet ve Habertürk gazetelerinin Çevik’i kasıtlı olarak hedef gösterdikleri belirtildi. Dilekçede, 20 Nisan 2011 tarihli Hürriyet Gazetesi’nde Çevik’in kast edilerek “Muhbir yaktı” haberinde “1968 Gerede Doğumlu, BDP’nin tüm bağımsızları için fezleke gibi dosya ve dilekçe veren muhbir 12 bağımsızın adaylığını iptal ettirdi” şeklinde hedef gösterildiği ve 21 Nisan 2011 tarihli Habertürk gazetesinde de “O Dilekçeyi Ben Vermedim” dediği halde “O dilekçeyi ben verdim” diye yalan haber yapılarak “Kasıtlı olarak hedef gösterildiği” kaydedildi.

   

  “O DİLEKÇEYİ BEN VERMEDİM” DEDİ, "O DİLEKÇEYİ BEN VERDİM" YAZILDI

   

  Adalet Platformu Başkanı Adem Çevik'in avukatı Berrin Yeşilyurt, müvekkili adına şu açıklamayı yaptı:

   

  21Nisan 2011 tarihli Habertürk Gazetesi’nde “O DİLEKCEYİ BEN VERMEDİM” dediğihalde ve haberin içinde fezleke gibi dilekce verenin müvekkilim Adem ÇEVİKmiş gibi sunularak kasıtlı hedef gösterilmiştir.

   

  Müvekkilim Adalet Platformu Başkanı  Adem ÇEVİK  20 Nisan 2011 tarihli Hürriyet Gazetesi’nde 21 Nisan tarihli Habertürk ve çeşitli medya organlarında alenen iftira ve itham edilerek hedef gösterilmiştir.

   

  Müvekkilim kast edilerek “MUHBİR YAKTI, 1968 Gerede Doğumlu, BDP’nin tüm bağımsızları için fezleke gibi dosya ve dilekce veren Muhbir 12 Bağımsızın adaylığını iptalettirdi” denilerek manşetten hedef gösterilmiştir. Kaos oluşturmaya çalışanların iftirasına maruz kalmıştır.

   

  Müvekkilim ve arkadaşları herhangi bir dosya göndermemişler ve yaptıkları açıklamalarda gizli-muhbir şeklinde değil aleni açık ve medyayla paylaşılarak 16 kişi için itiraz dilekcesi verilmiştir. Medya da yer alan 12 kişiden sadece 1 kişi AdaletPlatformu’nun listesinde yer almıştır.

   

  14 Nisan 2011 Tarihinde saat 10’daİstanbul Sirkeci Adliyesine giderek İstanbul İl Seçim Kuruluna arkadaşlarıyla beraber dilekçe veren müvekkilimin dilekcesinde adaylığı iptal edilen 12kişiden sadece Hatip DİCLE’nin ismi vardır . diğerleri Ergenekon ve Balyozsanıklarıdır.

   

  “Mahkemelere baskı olmaması ve TSKmuhtırası gereği aday olan Balyozcuların Ergenekoncuların adaylıklarının Anayasa 138. Ve TCK 277. ve 288. madde gereği iptali” için verilen dilekcelerine  İstanbul,Antalya, İzmir vd seçim kurulları ret kararı vermiştir.

  “TBMM’yi ortadan kaldırmaya çalışan darbe sanıklarını mecliste istemiyoruz” diyerek kamuoyu oluşturmak için 19-20 Nisan 2011 tarihinde verilmesi gereken dilekceyi erkenden 14 Nisan daverdiler ve Seçim Kurulları da Ret  kararlarınıda  19 Nisan’da verdi.

   

  İtiraz dilekçelerinin reddedilmesi üzerine müvekkilim adına ben Avukat Berrin YEŞİLYURT olarak dün 19 Nisan 2011 tarihinde saat:15’detekrar dilekce verdik.

   

  Ergenekon, Balyoz ve KCKsanıklarının adaylıkları iptal edilsin ve “TSK Muhtırası ve ODA Tv emri gereğince askerlik bile yapmayanların fotokopitahliyeli Cihaner’in vb. aday olanların da adaylıkları da iptal edilsin itirazdilekcesinden ibaret olduğu ve basın toplantısıyla itiraz yapılan 16 isimaçıklanmıştır www.adaletplatformu.net  Adalet Platformu’nun Dilekcelerindeki15 isme yer  vermek yerinevermediğimiz ve haberimiz olmayan bir dosyalı-dilekce ile

   

  Müvekkilimi teröre ve teröristlere hedef haline getirenler başta Hürriyet Gazetesi, Habertürk Taraf Avukat Cabbar LEYGARA ve diğer medya organları olmak üzere maksatlı haber yapanlar hesabını mahkemelerde vereceklerdir.

   

  ÇARE: YSK’da  da HSYK gibi seçimle görevlendirme olmalıdır. Yüksek Seçim Kurulu Üyeleri TSK muhtırasından etkilenmediğinigöstererek TBMM’yi ortadan kaldırmaya çalışan Ergenekoncu Balyozcularınadaylıklarını iptal etmeli ki DEMOKRASİ YÜRÜSÜN.

   

  YSK; TBMM Yetkisindeki Cumhurbaşkanlığı süresine de karışarak Milli İradeyi ipotek altına almamalı.

   

  Sırrı SAKIK: “48 saaatte ne değişti YSK Başkanıyla görüştük problem yok demişti”

   

  Adnan KESKİN: “Cihaner CHP iradesi dışında aday yapıldı” sözleri İsraille işbirliği içinde olduğu iddia edilen ODA TV emretti CHP Cihaner’i aday yaptı haberleri hep beraber düşünüldüğünde “Anayasayı ve TBMM’yi fesh eden 12 eylüldarbecilerinin yargılanmasına hayır” diyen partiler CHP MHP ve BDP adayyapılmaması gerekenleri aday yaparak seçime kaos bulaştırmak ve yeni anayasayapacak meclisi tıkamak istiyorlar.  TBMM’yiortadan kaldırmaya çalışanların Meclise gitmesi akla-mantığa aykırıdır.

    Hürriyet, Taraf ve Habertürk'e suçduyurusu yapıyoruz.

   

  ROTAHABER 

   

  “ O DİLEKÇEYİ BEN VERMEDİM” 

  taraf hürriyete suç duyurusu "o dilekceyi ben vermedim" denildiği halde hedef gösterilmesi

  Adalet Platformu Başkanı Adem ÇEVİK’in Zaruri YSK Açıklaması

  21 Nisan 2011 tarihli Habertürk Gazetesi’nde “O DİLEKCEYİ BEN VERMEDİM” dediği halde ve haberin içinde fezleke gibi dilekce verenin müvekkilim Adem ÇEVİKmiş gibi sunularak kasıtlı hedef gösterilmiştir.
  Müvekkilim Adalet Platformu Başkanı  Adem ÇEVİK  20 Nisan 2011 tarihli Hürriyet Gazetesi’nde 21 Nisan tarihli Habertürk ve çeşitli medya organlarında alenen iftira ve itham edilerek hedef gösterilmiştir. 

  Müvekkilim kast edilerek “MUHBİR YAKTI, 1968 Gerede Doğumlu ,BDP’nin tüm bağımsızları için fezleke gibi dosya ve dilekce veren Muhbir 12 Bağımsızın adaylığını iptal ettirdi” denilerek manşetten hedef gösterilmiştir. Kaos oluşturmaya çalışanların iftirasına maruz kalmıştır. 

  Müvekkilim ve arkadaşlarının herhangi bir dosya göndermemişler ve yaptıkları açıklamalarda gizli-muhbir şeklinde değil aleni açık ve medyayla paylaşılarak 16 kişi için itiraz dilekcesi verilmiştir. Medya da yer alan 12 kişiden sadece 1 kişi Adalet Platformu’nun listesinde yer almıştır.

  14 Nisan 2011 Tarihinde saat 10’da İstanbul Sirkeci Adliyesine giderek İstanbul İl Seçim Kuruluna arkadaşlarıyla beraber dilekce veren müvekkilimin dilekcesinde adaylığı iptal edilen 12 kişiden sadece Hatip DİCLE’nin ismi vardır . diğerleri Ergenekon ve Balyoz sanıklarıdır.

  “Mahkemelere baskı olmaması ve TSK muhtırası gereği aday olan Balyozcuların Ergenekoncuların adaylıklarının Anayasa 138. Ve TCK 277. ve 288. madde gereği iptali” için verilen dilekcelerine  İstanbul, Antalya, İzmir vd seçim kurulları ret kararı vermesine rağmen

  “TBMM’yi ortadan kaldırmaya çalışan darbe sanıklarını mecliste istemiyoruz” diyerek kamuoyu oluşturmak için 19-20 Nisan 2011 tarihinde verilmesi gereken dilekceyi erkenden 14 Nisan da verdiler ve Seçim Kurulları da Ret  kararlarını da  19 Nisan’da verdi.

  itiraz dilekcelerinin  reddedilmesi üzerine müvekkilim adına ben Avukat Berrin YEŞİLYURT olarak dün 19 Nisan 2011 tarihinde saat:15’de tekrar dilekce verdik.

  Ergenekon, Balyoz ve KCK sanıklarının adaylıkları iptal edilsin ve  “TSK Muhtırası ve ODA Tv emri gereğince askerlik bile yapmayanların fotokopi tahliyeli Cihaner’in vb. aday olanların da adaylıkları da iptal edilsin itiraz dilekcesinden ibaret olduğu ve basın toplantısıyla itiraz yapılan 16 isim açıklanmıştır www.adaletplatformu.net  Adalet Platformu’nun Dilekcelerindeki 15 isme yer  vermek yerine vermediğimiz ve haberimiz olmayan bir dosyalı-dilekce ile

  Müvekkilimi teröre ve teröristlere hedef haline getirenler  başta Hürriyet Gazetesi, Habertürk ve Avukat Cabbar LEYGARA olmak üzere maksatlı haber yapanlar hesabını mahkemelerde vereceklerdir.

  ÇARE: YSK’da  da HSYK gibi seçimle görevlendirme olmalıdır.Yüksek Seçim Kurulu Üyeleri TSK muhtırasından etkilenmediğini göstererek TBMM’yi ortadan kaldırmaya çalışan Ergenekoncu Balyozcuların adaylıklarını iptal etmeli ki DEMOKRASİ YÜRÜSÜN.

  YSK; TBMM Yetkisindeki Cumhurbaşkanlığı süresine de karışarak Milli İradeyi ipotek altına almamalı.
  Sırrı SAKIK: “48 saaatte ne değişti YSK Başkanıyla görüştük proplem yok demişti”
  Adnan KESKİN: “Cihaner CHP iradesi dışında aday yapıldı” sözleri İsraille işbirliği içinde olduğu iddia edilen ODA TV emretti CHP Cihaner’i aday yaptı haberleri hep beraber düşünüldüğünde “Anayasayı ve TBMM’yi fesh eden 12 eylül darbecilerinin yargılanmasına hayır” diyen partiler CHP MHP ve BDP aday yapılmaması gerekenleri aday yaparak seçime kaos bulaştırmak ve yeni anayasa yapacak meclisi tıkamak istiyorlar.  TBMM’yi ortadan kaldırmaya çalışanların Meclise gitmesi akla-mantığa aykırıdır.
  Bugün  Hürriyet, Taraf ve Habertürk'e suç duyurusu yapıyoruz

  Adalet Platformu Başkanı Adem ÇEVİK adına  
  Avukat  Berrin YEŞİLYURT Güven Hukuk Bürosu berrinyesilyurt@hotmail.com 

   

  Duyuru Arşivi

 • #Öleceksin #ÖlmedenÖlün Hepimiz Ölecek Yaştayız #YaşayanKuran #ResulAllahınVefatYıldönümü #8Haziran #Vuslatİftarı FatihCami http://goo.gl/1acFLb
 • #Zekat #Fitre #Kumanya #infaklarinizaTalibiz @ZekatPlatformu @MuhacirBirligi @Turkistan1ligi @BiladusSAM @iYiorgTR @AdaletPlatformu #İnsan8 #Bakara261
 • iş bankasındaki chp hissesi diyanete devir edilmelidir. #CHP_GASPserbest#İŞbankHilafetParasıylaKurulduDD #AdemÇevike3YILhapis 6 Aralık #31ACM Saat10
 • #TürkistanKonferansı #13Mayıs CUMA akŞAM Saat20.30’da Holiday lnn Otel’de PazarTekke Tramway Durağı @Turkistan1ligi http://www.turkistanbirligi.org/?
 • TÜRKİSTANFORUMU ve BASIN AÇIKLAMASI 5/5/5 #VARoluşSAVAŞIMIZ #ANDiCANKatliamını’nın 11.Yıldönümünde
 • @kuveytturk-#SuriyeyeYardımYapanDerneklereHesapAçılmıyor!-#YönetimKuruluÜyeleriTürkiyeliDeOlsaSuriy
 • BasınBülteni #İmzala #DilekçeVer #TarihineSahipÇık #İlkMeclisBinasıMisakıMilliMüzesiOlsun ilk TBMM İşgalden Kurtulsun. Misakı-Milli Belgesi’nin İmzala
 • #AdaletPlatformu10Yaşında #DilipakAdaletPlatformuGönüllüleriyleBuluşacak #27Nisan Saat:17 @AdaletPlatformu : #27NisanDarbesinideLanetliyoruz
 • #AdaletPlatformu10Yaşında #DilipakAdaletPlatformuGönüllüleriyleBuluşacak #27Nisan Saat:17 @AdaletPlatformu : #27NisanDarbesinideLanetliyoruz
 • #AdaletPlatformu10Yaşında #DilipakAdaletPlatformuGönüllüleriyleBuluşacak #27Nisan Saat:17 @AdaletPlatformu : #27NisanDarbesinideLanetliyoruz
 • #VARoluşSAVAŞIMIZ#ANDiCANKatliamını’nın 11.Yıldönümünde 5.TÜRKİSTAN KAN AĞLIYOR FORUMU 5 Mayıs 2016 Saat:5 İstanbul Fâtih Türkistan Birliği Muhacir
 • #KeşşafTefsiriOKUmaları #HadisDersi #HarunÜnal HERCumartesi Saat14 Türkçe Saat15 Arapça Fatih AtikAli FevzipaşaCd126 @KurtuluşKuranda AdaletPlatformu
 • BASIN AÇIKLAMASI TÜRKİSTAN iFTARI 7 Temmuz Salı Saat:19 Zeytinburnu Kaymakamlik Önü www.TurkistanBirligi.org *10 Temmuz Cuma Namazı’nda Fatih Camiide
 • işbankdaki CHP İŞGALİNE DUR DE. 9 Temmuz 2015 Perşembe çağlayan Adliyesi 31. Asliye ceza “Türkiye Tarihinin En büyük Yolsuzluk Gasp Dosyası” AdemÇEVİK
 • işbankdaki CHP İŞGALİNE DUR DE. SALI SAAT.11 ankara-mersin-denizli-bolvadin-ordu basınaçıklama “Türkiye Tarihinin En büyük Yolsuzluk Gasp Dosyası” Fin
 • suç duyurusu / basın açıklaması. 20aralık saat:11 çağlayan Ergenekoncuların Mahkeme işgaline
 • Hükümet Üyelerine Suç Duyurusu ve Basın Açıklaması 12 Aralık Saat 12.00 İstanbul Çağlayan Adliyesi Başörtüsü kamuda, İHL haric Okullarda yasak....
 • Basın Açıklaması , suç duyurusu ve mahkeme 27 Eylül Perşembe saat:12, Çağlayan Adliyesi, Silahlı Terör Örgütlerini savunan, tüccar CHPye suç duyur
 • Kurtuluş Kur’anda Platformu Basın Bülteni MEB’DEN MİLLET İRADESİNE İPOTEK! MEB’den SKANDAL KUR’AN YASAĞI! 30 Mart 2012 tarihinde 6287 sayılı
 • Özbekistan Diktatörlüğü'nün 23. Yılında Andican Katili Kerimov'u Lanetliyoruz. 1 Eylül 2012 cumartesi saatÖzbekistan Konsolosluğu önü
 • İnsanlığa Karşı Suç İşleyen Suriye Diktatörü Katil Esat'ın Destekcisi Suç Ortağı AhmediNecata UYARI Mektubu 30AğustosSaat12 İranKonsolosluğu hucurat9
 • Soykirim sucu isleyen Suriye Baas Diktatörü Katil Esatı Lanetlemek ve destekcilerini Protesto etmek için; 4 Agustos Cumartesi Saat:13'de istanbul ANK
 • PROTESTOYA DAVET - KUMKAPI GUANTANAMO OLMASIN! HÜKÜMET MUHACİRLERİ ÖLÜME GÖNDERİYOR... CİNAYETE KARŞI SESSİZLİK DİLSİZ ŞEYTANLIKTIR... MUHACİRLER PL
 • Özbek Aile BUGÜN Ölüme Gönderiliyor Cinayete Ortak Olmamak ve Dilsiz Şeytan Olmaktan kurtulmak için Çağrı... Özbekler Birliği Basın Açıklaması...
 • 9 Haziran yarın Saat.11.55'de SultanAhmed Adliyesine Kur'an yasak kitap kanununu çıkaranlar hakkında Kur'ana-Allah'a ve Müslimanlara hakaretten suçlu
 • 367 krizi mimarı Başbuğa suçduyuru 7haziran saat12 beşiktaşADLiyesi
 • TSK'nın TBMM'yi İŞGALİNİ LANETLEME ve BASIN AÇIKLAMASI 27 MAYIS SAAT.10 MECLİSİ-MEBUSAN-İST.
 • “ O DİLEKÇEYİ BEN VERMEDİM” hürriyet ve habertürke iftira davası 6ARALIK bakırköy 2.asliyeceza 2011/163
 • Hilal Tv'deyiz 16 Nisan Saat:19 Anahaber
 • canlıyanın bugun 14 nisan saat.16 ülketv kanala saat.16.30 cemtv 17.30
 • BALYOZ MUHTIRASINA SUÇ DUYURUSU ve TSK'YA MİLLETTEN ÜLTİMATOM 8 Nisan Cuma Saat:14 Beşiktaş Adliyesi
 • 28 şubata ve 12 eylüle suç duyurusu. tüm darbeleri ve darbecileri lanetliyoruz. 28şubat saat.11.40 istanbul adliyesi
 • Yarsav Eski Başkanı'nın Adalet platformu başkanı Adem ÇEVİK'e tazminat davası 15KASIM ankara 15. asliye hukuk mahkemesi 2010-414 ŞİZOFRENİK DARBECİLER
 • BalyozaTSK desteğine ve Mahkemeye Baskıya suç duyurusu 21 Şubat 2011SAAT:11 Beşiktaş Adliyesi http://balyozalanet.blogspot.com/
 • yarsav birliği olur geredeliler "BİRLİĞİ" olamaz "birliği" davası 17nisan üsküdar 2.asliye hukuk
 • ölümü hatırlatma davası 7 nisan çorum 1. sulh ceza
 • Sinan Alp Ocak emrindeki damlapetrol Gasp Çetesi davası 11 mart 2011 saat:10 şişli 13.asliye ceza mahkemesi
 • Tansel Çölaşan’ın halkın %58ine sapıklık=dalalet, ihanet hakarereti davası 58TL 42 kuruşluk tazminat davası 26EKİM ankara 1.SULhukuk HATAY 1.SULHCEZA
 • CHP'nin ALLAHA, İslama ve Hristiyanlara hakareti yani rahibe afişi davası 25 Ekim Küçükçekmece 2. Sulh Ceza
 • “Şeytanın Avukatımısın AKP'Lİ metindemirbilekEDavası” 13 aralık Gerede sulhceza 2009-464
 • TuzKoktuDAVAsı 15 ŞUBAT 2012 Ankara 5. SulhCeza
 • 2.2.2 DANIŞTAY ÖNÜNDE ALLAHA ve MİLLETE SAVAŞ AÇAN tüm LANETLİLERİ LANETLEYECEĞİZ. dilsizşeytan ve belhümadal olmamak için lanetleyeceğiz...
 • 28şubat 12mart 27nisan 27mayıs 12EY GENELKURMAYBAŞBAKANLIK ÖNÜNDE ALLAHA CAMİLERE VE MİLLETE SAVAŞ AÇANLARI, DARBECİLERİ, BALYOZCULARI LANETLEYECEĞİZ
 • saat.14.29 Beşiktaş Suçduyurusu
 • bugün kanala günortası saat.12.30 programındayız
 • MUHTEŞEM YÜZYIL ve SHOW TV'ye AdaletPlatformu'ndan SUÇ DUYURUSU 19 OCAK SAAT:11.33 SulTanAhmed ADLiYESi www.facebook.com/adaletplatformu
 • MUHTEŞEM YÜZYIL ve SHOW TV'ye AdaletPlatformu'ndan SUÇ DUYURUSU 19 OCAK SAAT:11.33 SulTanAhmed ADLiYESi www.ergenekon.ws www.facebook.com/adaletplatfo
 • başörtüye savaş açan CHP'li SERTERE SUÇ DUYURUSU
 • İnsan:Zulmü Engeller. Hayvan:Zulmü Seyreder. EsfeleSafilin:Zulme SessizŞeytandır. Bel'am: Zulmü Destekler ve Allaha Akıl Verir. BelhumAdal:Zulmsever
 • HSYK'nın müstafilerine görevi kötüye kullanmaktan ve eski başkanvekili kadir özbeke zimmetten suç duyurusu 27 Ekim Saat.11 Yargıtay
 • TBMM ye muhtıra veren yalçınkaya azledilsin ve suç duyurusu
 • 1 Kasım 2010 Saat.11de İstanbul SultanAhmed ADLiyesine ...SUÇ duyurusu... Türkiyelilere Türk Alfabesi diye yutturulan Latin harf devriminin ihlalisuç
 • özdemir ince ve hürriyet gazetesine kutsal değerlere hakaretten, halkı kin-nefret ve düşmanlığa sevketmekten, (125.madde)ve 216.madde ALENEN AŞAĞILAMA
 • Cumhurbaşkanına AYM ve HSYK Üye Tekliflerimiz; ReşatPETEK,YasinŞAMLI, OsmanCAN, MuharremBALCI, NusretÇİÇEK, MustafaŞENTOP, GüldenSÖNMEZ, FatmaBENLİ
 • 22 Eylül saat.14 tvnet gündüz konuğuyuz
 • Darbeci Yargıçların
 • samanyoluhaber tv deyiz
 • CUNTA AÇIĞA ALINSIN Terfileri İMZALAMAYIN 35.Madde KALKSIN YÜRÜYÜŞÜ 31Temmuz Saat:12 ANKARA • Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam39
  Toplam Ziyaret164500